„Aktywnie po ciąży” – Online, ”Joga po ciąży z maluszkiem” i „gimnastyka po ciąży z maluszkiem” – na sali, to zajęcia dla Mam po porodzie podczas, których dziecko towarzyszy mamie. Ćwiczenia te sprzyjają łagodnemu i zdrowemu powrotowi sylwetki sprzed ciąży, uwzględniając zmiany w ciele jakie zaszły podczas ciąży: związane z postawą ciała, oddychaniem, osłabieniem mięśni brzucha i dna miednicy. Maluszek podczas zajęć przygląda się z zaciekawieniem mamie bądź integruje z rówieśnikami. Podążając za potrzebami dzieci bierzemy je na ręce i tuląc ćwiczymy dalej. Dla maluszka jest to czas stymulacji, elementów integracji sensorycznej i pogłębiania więzi z mamą.

Jeśli nie masz możliwości uczestniczyć w zajęciach na sali lub na dworze zapraszam Cię na zajęcia online, w kameralnych grupach, przez zoom. Doskonale widzimy się i słyszymy w dwie strony, co daje możliwość pracy zbliżonej do tej na sali. 

Nie martw się jeśli Twoje maleństwo nie ma unormowanych pór czuwania i snu, jeśli wykazuje potrzebę częstego noszenia, karmienia i uwagi. To w pełni normalne. Warto zacząć aktywność nawet jeśli na początku uda ci się przećwiczyć część zajęć.

Na sali w studio gimnastyki kobiecej ul. Sudecka 147b, Wrocław (Krzyki)

🤱🏼 ”Gimnastyka po ciąży z maluszkiem”
rano poniedziałki, środy i piątki 10:30🧘🏼‍♀️

🤸‍♂️ ”Joga po ciąży z maluszkiem”
wtorki i czwartki 11:15

zapisy na zajęcia przez system

Online 

🤱🏼 zajęcia online „Aktywnie po porodzie”
wtorek i czwartek 9:30
Aby dołączyć do zajęć ONLINE wykup trening na konkretny dzień w systemie, w mailu otrzymasz link i hasło do platformy Zoom.

BuggyGym, Park Południowy, Wrocław (Krzyki)

środy o godz. 12:15 zapisy na zajęcia przez system