Poniżej znajdziesz aktywny grafik pozwalający na zapisanie się na wybrane zajęcia. Grafik przewija się automatycznie w danym tygodniu i pokazuje ilość dostępnych miejsc. Jeśli nie masz karnetu system zapisów pozwoli Ci wybrać właściwą opcję. 

Karnety ogólne/ wejściówki ważne są na wszystkie rodzaje zajęć. Możesz łączyć zajęcia w karnecie np. joga i gimnastyka w ciąży, pilates po ciąży i gordonki czy też joga poranna i joga ogólna. Karnety na konkretne dają dostęp do zajęć wybranych np. Joga w ciąży. Zarezerwuj je zawczasu w celu wybrania najbardziej dogodnych dla Ciebie terminów. Upewnij się czy po zakupie jesteś zapisany na dany dzień i godzinę. W razie nagłych sytuacji zajęcia możesz odwołać przez system do 180 minut /3h przed przed rozpoczęciem zajęć. W takim wypadku zajęcia wracają do puli karnetowej i możesz je wykorzystać do końca ważności Twojego karnetu. Pamiętaj, że karnet ważny jest 30 dni. Wejściówka ważna jest 10 dni. Karnet na konkretne zajęcia 35 dni. Niewykorzystane zajęcia nie przechodzą na kolejny karnet. Karnety dnie ulegają wydłużeniu ale możesz wejście z karnetu podarować bliskiej ci osobie.

Jeśli masz pytania lub chcesz otrzymać pomoc przy zapisie – napisz do mnie wiadomość lub zadzwoń. Jeśli nie odbieram to oddzwaniam po zajęciach.