JOGA | Zajęcia dla każdego

Wraz z pełnym rozkwitem przyrody na wiosnę rozkwitł i grafik Studia. Jestem przekonana, że wybierzesz coś dla siebie. Zaproś mamę, przyjaciółkę, siostrę lub sąsiadkę a na jogę także tatę, partnera, męża. W grafiku pojawiły się wyczekiwane zajęcia dla każdego, niezależnie od czasu narodzin i regeneracji poporodowej. Na wszystkie zajecia do Studia, do Parku oraz online możesz zapisać się przez system wod.guru https://www.treningmam.pl/grafik/ W razie pytań czy problemów technicznych jestem dla Ciebie dostępna.

🧎🏻‍♀️JOGA PORANNA wtorek 8:15
Joga poranna to praktyka, która doda Ci energii i wigoru na cały dzień. Poziom dostoswany jest zawsze do grupy ćwiczącej i zarówno osoby zaawansowane jak i początkujące poczują się dobrze na tej porannej praktyce.

🧘🏼PODSTAWY JOGI I REGENERACJA wtorki i czwartki 18:05 
Podstawy jogi i regeneracja to praktyka spokojna z wieloma elementami wprowadzającymi do świata jogi i długim relaksem. Dedykowana osobom początkującym lub po chorobie a także kobietom w trakcie menstruacji.

🧘🏼‍♀️JOGA OGÓLNA wtorek 19:15
Joga ogólna to zajęcia dla osób regularnie praktykujących jogę. Wprowadzenie do pozycji zaawansowanych, obserwacja ciała w wybranych asanach a także płynne sekwencje w rytm oddechu – elementy Vinyasy.

🧍🏼‍♀️Gimnastyka kobieca JOGOPILATES środa 19:15
To oczywiście płynne połączenie dwóch pięknych form pracy z ciałem i umysłem, przy spokojnej muzyce w uważności na oddech i dbałości na ważne dla kobiet aspekty ruchu:

– wzmocnienie mięśni głębokich brzucha, pleców i dna miednicy
– korzystny wpływ na poprawę postawy, kręgosłup i miednicę
– mocniejszy i bardziej płaski brzuch, większa elastyczność i jędrność całego ciała,
– dotlenienie organizmu, wyciszenie systemu nerwowego i obniżenie poziomu stresu

🏃🏻‍♀️TABATA poniedziałki 19:15
– Dla każdej z kobiet, która miała okazje ze mną wcześniej ćwiczyć, jest już po okresie ciąży i regeneracji i chciałby wrócić do intensywniejszych treningów
– Dla Mam po porodzie, minimum 6 miesięcy, które wiedzą że mięśnie dna miednicy i brzuch po ciąży są zregenerowane i gotowe na intensywniejszy trening
– Dla kobiet których celem jest zredukowanie tkanki tłuszczowej, podniesienie wydolności (np. by wrócić do ulubionego sportu/ biegania, polepszenie formy na wakacje )

TABATA
jest to trening interwałowy gdzie pracujemy w systemie 20 sekund z maksymalną intensywnością i 10 sekund przerwy, powtarzając cykl 8 razy,tak by jedna jednostka dała 4 minutową Tabatę. Trening został opracowany w 1996 roku przez Japończyka Izumi Tabata, który wraz z naukowcami z Narodowego Instytutu Sportu i Zdrowia w Tokio stosował Tabatę w treningu japońskiej reprezentacji w łyżwiarstwie szybkim.

TABATA W PRAKTYCE NA SALI
Rozpoczyna się dłuższą rozgrzewką. W części głównej przygotowałam dla Ciebie od 4-8 Tabat. Mimo docelowej wysokiej intensywności zaczniesz łagodnie, tak byś mogła bezpiecznie i efektywnie zwiększać intensywność. Tabata opiera się na prostych funkcjonalnych i efektywnych ćwiczeniach dających mega przyjemne odczucie pracy i wysiłku. Będziesz przechodzić do trudniejszych wersji zgodnie ze swoimi możliwościami i gotowością.

 

Na zajęcia do Studia Gimnastyki Kobiecej możesz zapisać się przez system wod.guru. Po wybraniu i opłaceniu karnetu otrzymasz maila z linkiem do logowania do systemu. Zachęcam Cię do rezerwacji zajęć od razu by móc wybrać najdogodniejsze dla siebie terminy zajęć. Możesz rezerwować także zajęcia w późniejszym terminie oraz zapisywać się na listę rezerwową w przypadku braku miejsc ( w wypadku gdy miejsce się dla Ciebie zwolni zostaniesz poinformowana o tym mailowo )
Link do systemu zapisów poniżej: 

https://studiogimnastykikobiecej.wod.guru