TRENINGI ONLINE

W czasach ograniczenia związanego z kontaktem bezpośrednim rozpoczęłam zajęcia, treningi, a także konsultacje online. Ta formuła bardzo się sprawdziła. Na zajęcia online można dołączyć z dowolnego miejsca na świecie, nawet podczas wakacji. Trudno jest się też na nie spóźnić. Łatwiej jest na nie dotrzeć.

Cykliczne zajęcia grupowe odbywają się na żywo w kameralnych grupach. Przekonaj się sama, że wspólny trening grupowy w domu jest nie tylko możliwy, ale i efektywny.

Przed spotkaniem sprawdź Terminarz spotkań grupowych online (poniżej) i wypełnij (jednorazowo) kwestionariusz odpowiedni dla wybranych zajęć. W linkach znajdziesz wszystkie aktualne informacje o terminach i cenie. Wypełnij zostawiając swoje dane kontaktowe – na wypadek nieprzewidzianych okoliczności związanych z zajęciami będę mogła się z Tobą skontaktować.


Jak się przygotować do zajęć online? Zapewnij sobie przestrzeń do ćwiczeń, wodę i miejsce na komputer laptop, tablet czy telefon w którym będzie mogła być włączona kamera – aby było bezpiecznie chcę Cię widzieć i móc przekazać instrukcje skierowane tylko dla Ciebie.

Jeśli chcesz się umówić na indywidualne spotkanie online, napisz do mnie lub zadzwoń. Korzystam z serwisu ZOOM.US.
Aby podłączyć się otrzymasz ode mnie link oraz nr ID do podłączenia.
Upewnij się, że masz włączoną kamerkę i mikrofon.

Aktywnie w ciąży – zajęcia dla przyszłych mam
Kiedy? wtorki i czwartki o godzinie 09.15
Gdzie? online 🙂 zoom.us
przed zajęciami “Aktywnie w ciąży” wypełnij ten formularz

Aktywnie po porodzie z maluszkiem lub bez – zajęcia dla mam
Kiedy? wtorki i czwartki o godzinie 10.30
Gdzie? online 🙂 zoom.us
przed zajęciami “Aktywnie po porodzie z maluszkiem lub bez” wypełnij ten formularz