Studio gimnastyki kobiecej

Wiosna to czas zmian, budzenia się do działania, zwiększonej energii. Wraz z nadejściem wiosny zapraszam Cię do mojego wyczekanego i wymarzonego miejsca, które stworzyłam z myślą o kobietach na różnych etapach życia, do Studia Gimnastyki Kobiecej przy ul. Sudeckiej 147b.

Studio Gimnastyki Kobiecej Ewa Grajewska Treningmam
to miejsce:

  • w którym znajdziesz zajęcia dla dorosłych w tym Jogę, Pilates, energetyczny trening interwałowy TABATA. Na Jogę, Jogopilates, TABATĘ zapraszam również mężczyzn!
  • przyjazne kobietom w każdym wieku (40+, 50+, 60+)
  • o wspaniałej energii, gdzie ćwiczymy w grupach do 15 osób. Na niektórych zajęciach ilość miejsc jest ograniczona nawet do 12 osób dla zachowania komfortu i odpowiedniej przestrzeni podczas ćwiczeń. Poniżej znajduje się dynamiczny grafik, na którym zobaczysz zajęcia jakie odbywają się w kolejnych dniach oraz sprawdzisz ilość dostępnych miejsc. Jeśli rezerwowane są wszystkie miejsca możesz wpisać się na listę rezerwową.

Karnety/ wejściówki ważne są na wszystkie rodzaje zajęć. Możesz łączyć zajęcia w karnecie np. joga i gimnastyka w ciąży, czy też joga poranna i joga ogólna. Zarezerwuj je zawczasu w celu wybrania najbardziej dogodnych dla Ciebie terminów. W razie nagłych sytuacji zajęcia możesz odwołać przez system do 90 minut przed rozpoczęciem. W takim wypadku zajęcia wracają do puli karnetowej i możesz je wykorzystać do końca ważności Twojego karnetu. Pamiętaj, że karnet ważny jest 30 dni. Wejściówka ważna jest 10 dni. Niewykorzystane zajęcia nie przechodzą na kolejny karnet. Karnety nie ulegają wydłużeniu.

Jeśli masz pytania, wątpliwość, sugestie zawsze zapraszam Cię do bezpośredniego kontaktu.

Z wdzięcznością

www.treningmam.pl

Ewa Grajewska