Ewa Grajewska 
Trening MAM

 

Z branżą fitness jestem związana od 2004 roku. Moje hobby – sport – jest równocześnie moim wymarzonym zawodem i pasją. Prowadzę zajęcia indywidualne, grupowe, a także szkolę innych instruktorów, fizjoterapeutów i położne. Prywatnie jestem mamą trzech wspaniałych dziewczynek, pierwszą żoną pierwszego męża i wrocławianką :). 
Uwielbiam konie, rude molosy i kąpiele w saunie. Na co dzień pracuję z Kobietami w ciąży i po ciąży. W swojej pracy kładę nacisk na technikę i funkcjonalność wykonywanych ćwiczeń, prawidłowy ruch i oddech, bo tylko dzięki temu Twoje ciało jest w stanie prawidłowo funkcjonować, zregenerować i służyć Ci przez lata. 

Kim jestem jako sportsmenka i trener?

Mam 162 cm wzrostu i ważę 50 kg
W ciążach moja waga nie przekroczyła 60 kg.
Każdego dnia ćwiczę dla siebie tylko 15-30 minut, staram się aby mój ruch był zdrowy i funkcjonalny. Nie ćwiczę od rana do wieczora, a wprowadzam prawidłowy ruch do  codziennego funkcjonowania.
Czuję się dobrze w moim ciele, a ciało odwdzięcza mi się zdrowiem i kondycją.
W ciągu życia próbowałam różnych dyscyplin i trenowałam taniec, pływanie, pływanie synchroniczne, jazdę konną, narciarstwo i snowboard.

Na przestrzeni lat brałam udział w licznych szkoleniach i konwencjach, z których do mojej praktyki wybierałam najlepsze wzorce i koncepcje treningowe. Dziś sama tworzę programy treningowe, które są sumą wiedzy, doświadczenia i miłości do ruchu.