Zatańcz z brzuszkiem i maluszkiem

„ZATAŃCZ  z brzuszkiem i z maluszkiem”
zajęcia dla kobiet w ciąży oraz rodziców już z maleństwem zamotanym w chuście lub w nosidle.
Proste kroki taneczne, świetne kombinacje ruchów i motywująca muzyka stwarza atmosferę świetnej zabawy. Ekscytująca kombinacja rytmów latynoskich i międzynarodowych, tj. merengue, salsa, cumbia, reggaeton, flamenco, samba, taniec brzucha, cha-cha, rumba, twist …. i wiele innych.
Motywująca muzyka, wiele rytmów, proste ale bardzo ciekawe kroki, całkowicie innowacyjny format klasy. Rytmy latynoamerykańskie to dużo ruchu biodrami, dzięki czemu zwiększamy znacząco mobilność naszej miednicy,a to ogromna pomoc w przygotowaniu do porodu. Również po pojawieniu się maluszka na świecie warto zając się mięśniami dna miednicy, bo wymagają one wsparcia po trudach ciąży i porodu 🙂 taneczne ruchy i ogrom endorfin będą świetnie wpływały na dzieci zarówno te w brzuszku, jak i w chuście czy nosidle, wszyscy uczestnicy wyjdą z zajęć z uśmiechem na twarzy!
Zajęcia prowadzi ciepła, radosna i niezwykle sympatyczna Aleksandra Zielińska instruktorka zumby, położna środowiskowa, doradca noszenia i mama trójki aktywnych maluchów.
Zapraszamy już od piątku 2 lutego 2024
Z wdzięcznością za realizację tego marzenia i za spotkanie Oli na swojej drodze ❤️
Zapraszam serdecznie
Ewa
„ZATAŃCZ z brzuszkiem i z maluszkiem”